Elektrické komponenty DIN RWA pro světlíkové kopule

Elektrické komponenty pro odvod kouře a tepla testované dle DIN (DIN-RWA) společnosti VELUX Commercial umožňují kromě denní ventilace především také spolehlivé a výkonné otevírání světlíkových kopulí v rámci protipožární ochrany. Pro nejrůznější případy použití nabízí spol. VELUX Commercial odpovídajícím způsobem dimenzovaná systémová řešení - od samostatného mechanizmu FIREJET® 165J SA přes multifunkční FIREJET® GA, sadu RWA pro odvod kouře a tepla ze schodišťových šachet až po kompletní systémy RWA.

Pevný a rychlý systém mechanizmů FIREJET® 165J SA zaujme nejen svou vysokou výkonností, ale také nízkou hladinou hluku a programovatelnou polohou ventilace pro opravdu velký průnik vzduchu. Tím je umožněna denní ventilace i bez dodatečného motoru.
 

Pro odvod kouře a tepla schodišťové šachty existuje kompletní sada, kterou lze volitelně doplňovat o další příslušenství. Podrobné informace k obsahu dodávky a služeb najdete v následujících popisech produktů.
 

Elektrické komponenty RWA lze v zásadě instalovat na různé obruby a světlíkové kopule a vybavit je vhodnou centrálou RWA 24/48 V s rozsáhlým příslušenstvím a různými možnostmi ovládání. Navíc je zde možnost připojení k řídícímu systému budovy.

Nabídka elektrických komponent DIN RWA pro světlíkové kopule

FIREJET® 165J SA 24/48V AZ


Stairwell 24V SHEV set dome rooflight


24V SHEV systems