Ochranné systémy proti pádu pro světlíkové kopule

Pro spolehlivou ochranu osob pracujících na střeše před pádem skrz prvky pro přívod denního světla lze vybavit světlíkové kopule VELUX Commercial ochrannými systémy proti pádu pro různé stupně bezpečnosti. V závislosti na provedení jsou instalovány již ve výrobě nebo lze dodatečně dovybavit. Navícposkytují také účinnou ochranu proti vloupání. Jsou testovány německým profesním sdružením BG, certifikovány podle zásad stavebního profesního sdružení GS-BAU-18 a splňují požadavky německých směrnic pro pracoviště ASR 2.1.

Pro maximální bezpečnost doporučujeme především permanentní a kolektivně působící systémy (stupeň bezpečnosti 2 - 5). Tyto systémy poskytují již během fáze hrubé stavby nejvyšší ochranu a předchází provozním poruchám při budoucích pracích na střeše.
 

Řadí se k nim například dynamická ochranná síť proti propadnutí LK-DDN. Síťová konstrukces inovativní a jedinečnou kombinací upevňovací konzole pohlcující energii a objektivního testovacího postupu nabízí jako vrchol našich ochranných systémů proti pádu hned celou řadu výhod. LK-DDN nepasuje pouze na všechny varianty obrub spol. VELUX Commercial, ale také na produkty všech dalších výrobců nezávisle na materiálu a geometrii. Navíc ji lze velmi snadno instalovat, zajišťuje se sama a je vhodná pro každou světlíkovou kopuli. Ihned k dispozici máme skladem pět standardních rozměrů. Tím Vám nezaručujeme pouze nejvyšší ochranu, ale především také maximální flexibilitu pro Vaši plochou střechu.

V kombinaci s 5fázovým systémovým procesem společnosti VELUX Commercial pro posouzení rizik Vaší střechy včetně zkoušky nosnosti, montáže, přejímky a dokumentace získáte kompletní koncept bezpečnosti pro Vaši plochou střechu.

Nabídka ochranných systémů proti pádu VELUX Commercial pro světlíkové kopule

Steel grid system


Steel grid mats


LK-DSD


LK-DDN


LK-DDS ROUND