O nás

Skupina VELUX Commercial si stanovila za cíl stát se Vašim preferovaným partnerem v oblasti řešení zdroje denního světla, ventilace i odvodu kouře a tepla u průmyslových,veřejných a komerčních budov - jak v případě novostaveb, tak i renovací. Nabídka produktů zahrnuje světlíkové kopule, pásové světlíky, okna pro ploché střechy, zasklívací systémy a také systémy pro odvod kouře a tepla.

Přidaná hodnota

Efektivnější: Zefektivňujeme práci na střeše díky mnoha opatřením. Napříkladdíky předkonfigurovaným systémům jsme zkrátili dobu montáže, díky jedinečnému konceptu výměny nebo díky digitální dokumentaci po údržbě jsme zjednodušili výměnu světlíkových kopulí v rámci renovace.


Bezpečnější: Maximální bezpečnost na plochých střechách průmyslových budov je pro nás důležitá. Náš inovativní systém ochrany proti propadnutí LK-DDN zvyšuje bezpečnost všech střech. Ve skladu disponujeme standardně pěti velikostmi a lze ho tedy rychle dodat a dodatečně jednoduše instalovat do světlíkových kopulí všech velikostí, materiálů a výrobců. Naši technici prochází digitálně a standardizovaným způsobem celý proces hodnocení rizik. Testováno a certifikováno profesním sdružením.


Více digitalizace: Ve všech oblastech podnikání sázíme na digitální procesy - počínaje procesy údržby, online dokumentací, konfigurátory pásových světlíků přes montážní videa pomocí aplikace na stavbě až po koncepty prediktivní údržby.


Větší výběr:Najdete u nás nejširší portfolio produktů pro průmyslové stavby s plochou střechou na trhu. Ať už se to týká výbavy, funkcí a tvarů nebo také použitých materiálů jako sklo, plast a GRILLODUR®.


Modulární konstrukce našich systémů činí investice do plochých střech průmyslových staveb jistými pro budoucnost a optimalizuje celkové náklady na vlastnictví. S Vašimi rostoucími požadavky rostou současně i naše řešení - až po plně automatizovaný, integrovaný kompletní systém.

O nás

O spol. VELUX Commercial


VELUX Commercial v Evropě


Pobočky