Světlíkové kopule VELUX Commercial

Světlíkové kopule VELUX Commercial vyrobené z plastu jsou ideálním řešením k dostatečnému přívodu denního světla a čerstvého vzduchu přes plochou střechu u průmyslově využívaných budov. Vzhledem ke konstrukci stavby toto často nelze realizovat pouze přes fasádu.


Světlíkové kopule VELUX Commercial se vyznačují svou odolností, dlouhou životností a tím také vysokou ekonomickou účinností. To je umožněno díky typickému mechanickému upevnění zasklení světlíkové kopule kventilačnímu rámu nebo přímo k podsadě. Užitečné pomůcky pro zpracování, jako např. spojovací systémy pro střešní izolace, podporují bezpečnou a efektivní montáž do různých střešních konstrukcí.


Sortiment světlíkových kopulí zaujme navíc širokou škálou tvarů a velikostí a také variantami zasklení. Světlíkové kopule VELUX Commercial doplněné o pestrou nabídku podsad a příslušenství lze konfigurovattakřka pro každou oblast použití. Můžeme tak snadno realizovat individuální požadavky na produktz hlediska funkce a konstrukce. K těmto požadavkům zahrnujeme např. prvotřídní tepelně izolační vlastnosti i možnost použití pro ventilaci či odvětrávání a také odvod kouře a tepla (RWA). Podle provedení a vybavení příslušenstvím tedy plní další funkce jako je ochrana proti propadnutí, horku, slunci, nárazu nebo krupobití.


Všechny světlíkové kopule odpovídají vysokému standardu ES prohlášení o shodě.

Sortiment světlíkových kopulí

Standardní světlíkové kopule


Světlíkové kopule energeticky účinné


Heat protection dome rooflights


Dome rooflight, Impact Protection


Dome rooflight, Hail Protection


Sound protection dome rooflights


Dome rooflights-Special Designs


Podsady


Dome rooflight accessories