Komponenty pro odvod kouře a tepla (RWA) a ventilační komponenty pro pásové světlíky

Pásové světlíky VELUX Commercial nejsou vhodné pouze pro velkoplošné osvětlení, ale s vhodnými klapkami pásových světlíků a otevíracím mechanizmem jsou také vynikajícím řešením pro přirozený odvod kouřea tepla a denní ventilaci. Lze je použít jako systém RWA, pouhé ventilační zařízení nebo jako kombinaci obojího. Jak pro elektrické, tak i pro pneumatické ovládání.

Doplněné o komponenty RWA a ventilační komponenty VELUX Commercial pro pásové světlíky je lze použít také jako odtahová zařízení pro přirozený odvod kouře a tepla . Takto zajistíte účinný odvod kouře a tepla pro nejrůznější podmínky použití podle normy DIN EN 12101-2. Naše pohony a klapkové systémy zajišťují maximální ochranu v případě požáru, jsou provozně spolehlivé a díky vynikající kvalitě jsou i po mnohonásobném otevření stále funkční.

Pro zajištění denního přísunu zdravého a příjemného vnitřního klima lze pásové světlíky VELUX Commercial díky klapkám a vhodnému volitelnému dodatečnému zařízení použít také k ventilaci. Rádi Vám poradíme s možnostmi vybavení Vašich pásových světlíků pro odvod kouře a tepla (RWA) a ventilaci.

Nabídka komponent pro odvod kouře a tepla (RWA) a ventilačních komponent pro pásové světlíky

RWA Pneumatické komponenty


Elektrické komponenty pro odvod kouře a tepla (RWA)