Elektrické komponenty pro odvod kouře a tepla (RWA) pro pásové světlíky

Elektrické komponenty pro odvod kouře a tepla (RWA) pro pásové světlíky zajišťují spolehlivé otevírání klapek pásových světlíků v případě požáru - testovány a schváleny podle DIN EN 12101-2. Podle požadavku Vám nabídneme různé systémy, které vynikají individuálními přednostmi.
 

Systém VARIO FIREJET® 165J 24V/48V AZ je ideální např. do prodejen. Zároveň zaujme programovatelnou polohou ventilace. Tím je multifunkční a lze jej použít jak pro odvod kouře a tepla (RWA), tak pro ventilaci.
 

Elektricky ovládaná dvojitá klapka VARIO-THERM pro pásové světlíky také zajišťuje bezpečný odvod kouře s maximálními hodnotami aerodynamického odtahu. Navíc je tepelně oddělená a tedy bez tepelných mostů.
 

Naše žaluziové klapky SMOKEJET® s 24V motorovým otevíracím mechanismem lze integrovat do fasády i do střechy. Podle místa použití zajišťují jako fasádní otvor tepelný vztlak pomocí čerstvého vzduchu nebo slouží na plochých střechách jako otvory pro odvod kouře a tepla.
 

Výkonné komponenty RWA lze vybavit příslušnými ovládacími 24V/48V centrálami RWA a také rozsáhlým příslušenstvím a různými možnostmi pohonu. Přičemž pro Vás existuje také možnost připojení k řídícímu systému budovy - pro maximální bezpečnost a extra komfort.

Nabídka elektrických komponent pro odvod kouře a tepla (RWA) pro pásové světlíky

VARIO-FIREJET® 165 J 24V/48V AZ


VARIO-THERM DK 95° 24V/48V