Světlíkové kopule VELUX Commercial energeticky účinné

Vedle stěžejních funkcí jako osvětlení, ventilace a odvod kouře a tepla musí systémy pro přívod denního světla pokrývat také rostoucí požadavky na energetickou a ekonomickou účinnost.
 

Energeticky účinné světlíkové kopule VELUX Commercial jsou tedy ideálním řešením v případě dodatečné potřeby tepelné izolace na ploché střeše průmyslové stavby. Kopule např. snadno splňují znovu zpřísněné požadavky nařízení o úsporách energie (EnEV) z roku 2016 a skýtají tak velký potenciál pro úsporu energie. Jsou k dispozici ve variantě zasklení v opálové barvě pro prostředí bez oslnění nebo v čirém provedení. Navíc se tyto energeticky účinné světlíkové kopule vyznačují zvýšenou zvukovou izolací.

V kombinaci s vhodným příslušenstvím lze světlíkové kopule vybavit pro komfortní použití např. Pro přívod čerstvého vzduchu nebo vnitřní zastínění. Ještě více komfortu zajistí připojení k řídicímu systému SMARTCONTROL s dálkovým ovládáním. Světlíky lze také snadno doplnit o funkciodvodu kouře a tepla pro protipožární ochranu.
 

Ostatně: Také standardní světlíkové kopule TOP-90 lze dovybavit pro energetický účinek. Neváhejte nás oslovit, rádi Vám poradíme.

Nabídka světlíkových kopulí energeticky účinných

TOP-90 PLUS 2vrstvá světlíková kopule


TOP-90 comfort dome rooflight


TOP-90 comfort ROUND dome rooflight


TOP-90 comfort-S dome rooflight