Pásové světlíky VELUX Commercial Standard

Pásový světlík Standard VARIO-NORM je naším bestsellerem mezi systémy pásových světlíků strojnásobným využitím: Zajišťuje optimální osvětlení prostoru přirozeným denním světlem, stará se o přívod čerstvého vzduchu na pracovišti a zároveň slouží pro odvod kouře a tepla pro protipožární ochranu. Oblasti použití jsou budovy s plochou střechou a to jak nové budovy, tak i renovoce.


Systém pásových světlíků může být vybaven různými variantami zasklení (opál/čiré) pro odlišné požadavky. Vysoký stupeň prefabrikace umožňuje navíc snadnou a rychlou montáž. Další výhoda: Pásový světlík Standard je osvědčen certifikátem ETA, čímž splňuje požadavky stavebního zákona všech zemí EU.


Pásový světlík vybavený příslušnými systémy klapek jako jsou plné klapky, hřebenové klapky, dvojité klapky, boční klapky nebo čelní klapky lze optimálně použít pro ventilaci a odvětrání a taképro odvod kouře a tepla (RWA). Pro bezpečnost během montážních prací a prací údržby na střeše lze namontovat speciální ochranné systémy proti propadnutí.

Nabídka pásových světlíků Standard

VARIO-NORM