Pásové světlíky VELUX Commercial energeticky účinné

Energeticky účinné pásové světlíky společnosti VELUX Commercial jsou vhodné především pro budovy s plochoustřechou s vysokými požadavky na energeticky účinné provedení, jak pro nové budovy, tak i pro energeticky renovované. Lze je použít pro přirozené osvětlení, ventilaci a odvětrání, také pro odvod kouře a tepla a lze je vybavit různými variantami zasklení (opál/čiré). Díky vysokému stupni prefabrikace lze snadno a rychle realizovat montáž. Máte na výběr mezi obloukovou variantou VARIO-THERM a provedením sedlového pásového světlíkua shedového pásového světlíku VARIO-THERM-S.


Inovativní kombinace materiálů kompozitních profilů VELUX Commercial sestávající z pevného tvrzeného PVC a hliníkových krycích profilů tvoří velmi kvalitní a pevnou konstrukci, která kombinuje izolaci, ochranu a dokonalé utěsnění střechy s vysokými architektonickými nároky. V kombinaci s tepelně izolačním vícekomorovým základovým profilem a spojovacím profilem manžety to vede k optimálnímu izotermickému průběhu a tím k nižší tepelné ztrátě.


Všechny energeticky účinné konstrukce pásových světlíků VELUX Commercial byly navíc testovány a certifikoványEvropským technickým schválením (ETA) a lze je tedy legálně používat v celé Evropě. Vhodně přizpůsobené systémové příslušenství, např. stínící systémy a certifikované ochrany proti propadnutí, završuje náš sortiment energeticky účinných pásových světlíků.

Nabídka pásových světlíků energeticky účinných

VARIO-THERM


VARIO-THERM-S